м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар використали 170 ТБ 4G-трафіку

   16.04.2018

   За перший тиждень з моменту запуску 4G в діапазоні 2600 МГц новою технологією активно користувалися дата-юзери в Києві, Одесі та Львові. Дніпро і Харків поки відстають.

   06 квітня високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар з'явився в Києві, а також в таких містах як: Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Тернопіль, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, на курортах та в пунктах перетину кордонів: Затока, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Ясіня, Поляниця, Чоп, Рава-Руська, Старовойтове, Краківець, Устилуг, Шегині.

   За тиждень роботи 4G від Київстар абоненти по всій країні використали 170 ТБ дата-трафіку. Це можна порівняти з 22 роками перегляду відео з роздільною здатністю 720р або з прослуховуванням аудіо у високій якості протягом 175 років.

   Найбільш активні користувачі 4G були в Києві – на їх частку припадає майже 72 ТБ. На другому місці – Львів, за ним – Одеса і Харків. А ось в Дніпрі за тиждень використали всього 17,3 ТБ.

   «Мене приємно здивували результати у Вінниці і Хмельницькому – в цих містах абоненти використали 13,5 ТБ 4G. Це тільки початок – з липня, коли відбудеться запуск нової технології в діапазоні 1800 МГц, обсяги дата-трафіку виростуть дуже істотно», – каже Петро Чернишов, Президент Київстар і СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

   4G надається без додаткової плати згідно з діючими тарифними планами всім абонентам Київстар, чия USIM карта і смартфон підтримують цю технологію. Це можна перевірити за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик - для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карти. Замінити SIM-карту на USIM можна самостійно – деталі за посиланням.

   Нагадуємо, 12 квітня Київстар отримав ліцензії на право запускати мобільний інтернет 4G в Україні в діапазоні 1800 МГц. Лідер телеком-ринку України з базою в 26,5 млн абонентів, придбав на аукціонах найбільше частотного спектру для розвитку 4G зв'язку: в 2600-му діапазоні – 30 МГц, в 1800-му діапазоні – 70 МГц. Київстар заплатив за весь спектр і конверсію майже 4 млрд грн, без урахування витрат на обладнання.