м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар використали більше 9 тисяч гігабайтів даних на Atlas Weekend 2018

   11.07.2018

   У порівнянні з минулим роком, трафік мобільного інтернету зріс втричі. Також за 6 днів фестивалю абоненти використали майже 1,5 мільйони хвилин голосового зв’язку.

   Фестиваль Atlas Weekend проходив у Києві з 3 по 8 липня. І загалом його відвідали майже 270 тисяч абонентів Київстар.

   Для того, щоб надавати якісний зв'язок на фестивалі, Київстар додатково встановив 13 пересувних базових станцій на території ВДНГ. Для порівняння, така потужність обладнання дозволяє обслуговувати в середньому у 1,5 рази більше трафіку, ніж використовують абоненти під час спортивного заходу на НСК Олімпійському в якості 4G, а встановлена ємність у 3G була еквівалентною ємності міста Бориспіль. 

   Найбільш активно абоненти використовували інтернет-трафік 8 липня, і його обсяг склав майже 1,9 ТБ. А це - 1300 годин безперервного перегляду відео у високій якості, або 2200 годин прослуховування аудіо.

   ТОП виконавців за всі дні фестивалю, під час виступу яких було використано максимальні обсяги даних, очолили The Chemical Brothers - 221 ГБ та Олег Винник – 156 ГБ.  Піковою годиною з використання трафіку був проміжок з 22.00 до 23.00 7 липня, коли на різних сценах фестивалю одночасно виступали Луна, O.Torvald і ATL. У цей час відвідувачі концертів використали понад 240 ГБ мобільного інтернету.

   Окремо слід зазначити, що цього року Atlas Weekend став зоною без готівки. Київстар у партнерстві з MasterCard представив можливість проведення оплат за допомогою QR-платежів та послуги «СМАРТ-ГРОШІ» -за всі дні фестивалю було зроблено понад 2000 транзакцій.

    

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.