м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар використали понад 130 ГБ трафіку на вихідних у Львові

   22.06.2016

   Минулих вихідних абоненти Київстар використали рекордну кількість 3G-трафіку — понад 130 ГБ, а також здійcнили більше 270 тисяч дзвінків. Це в десятки разів більше, ніж зазвичай львів’яни та гості міста споживають у неробочі дні.

   Зазначимо, що 11 червня в рамках світового туру на підтримку нового альбому «Без меж» у Львові відбувся концерт українського гурту «Океан Ельзи». На стадіон «Арена Львів», де відбувався захід, прийшло понад 60 тисяч людей. Такий значний приріст використання мобільного інтернету відбувся саме завдяки розповсюдженості 3G-мережі Київстар, яку команда компанії з кожним днем створює для все більшої кількості абонентів.

   «Київстар вкотре доводить, що головне — це надійність та якість. Незважаючи на велике скупчення наших абонентів на концерті, мережа Київстар витримала навантаження. Наші фахівці заздалегідь подбали про те, щоб забезпечити абонентам можливість безперешкодно спілкуватися, завантажувати та пересилати свої фото та відеофайли. Адже в сучасному світі, де кожен миттєво хоче поділитися своїми емоціями, головне — це хороший та якісний зв’язок», — зазначив Тарас Бенько, головний інженер технічного відділу Західного регіону.

   Загалом мережа витримала десятикратне навантаження завдяки її активній та регулярній модернізації. Фахівці, проаналізувавши параметри мережі, активували додаткові приймачі та розширили канали зв’язку між основними мережевими елементами, а також встановили додаткове обладнання — пересувну базову станцію. Хочемо також зазначити, що зараз відбувається процес активного оновлення обладнання компанії «Київстар», запускаються в експлуатацію додаткові базові станції, а відтак і розширюється покриття та збільшується ємність самої мережі.