м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар зможуть користуватися послугами Uklon зі знижкою до 50%

   03.05.2021

   До кінця травня всі абоненти оператора, які користуються додатком для самообслуговування «Мій Київстар» або завантажать його, зможуть отримати знижку до 50% на перші дві поїздки з Uklon.

   Щоб отримати акційну пропозицію, а саме промо-код зі знижкою, достатньо лише користуватися додатком «Мій Київстар» або завантажити його. Знижкою на послуги зможуть скористатися нові клієнти Uklon, які почнуть користуватися їх сервісом в одному з 9 міст України: Київ, Вінниця, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернігів, Херсон та Житомир.

   Нагадаємо, що «Мій Київстар» - це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, для підключення/відключення послуг та заміну тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримати консультацію у чаті тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються їх додатком.

   Персональні дані користувачів додатку також надійно захищені. Компанія використовує  двофакторну аутентифікацію при вході у систему та пропонує користувачам ввести код доступу самостійно або налаштувати вхід за відбитком пальця чи Face ID, якщо це дозволяє пристрій. «Мій Київстар» можна завантажити цим за посиланням.  

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87,4% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для  розробки цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.