м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Акція «Крок вперед + ТБ» — ще більше можливостей в тарифах «Київстар Все разом»

   27.08.2020

   З 27 серпня абоненти, які вперше підключать тариф «Все разом Базовий + ТБ» або «Все разом Вигідний + ТБ» отримають додатково знижку 100 грн від вартості наступних трьох щомісячних плат. Акційна плата діятиме протягом місяця підключення та двох наступних.

   Нагадаємо, що у тарифах «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ» абонент отримує три послуги: мобільний зв'язок, телебачення та домашній інтернет від Київстар. Детальніше ознайомитися з тарифами можна за посиланням.

   Крім цього, для нових користувачів тарифних планів «Київстар Все разом», акція «Крок вперед» буде продовжена до 31 серпня 2021 року. Таким чином, абонент, який вибирає будь-який пакет «Київстар Все разом» отримує знижку в розмірі 50 грн на перші три місяці плати за послугу. Акційна плата діятиме протягом місяця підключення та двох наступних місяців.

   Будь ласка, зверніть увагу. До 30 листопада акція «Крок вперед» не діятиме на тарифні плани «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ». Цим абонентам буде запропонована акція «Крок вперед + ТБ».