м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Акція від Київстар: Придбайте смартфон Samsung та отримайте три місяці спілкування в подарунок

   12.02.2016

   12 лютого 2016 року в магазинах Київстар стартує акція «3 місяці спілкування в подарунок до смартфона Samsung».

   Щоб взяти участь в акції, придбайте смартфон Samsung Galaxy J1 Ace за 2799 грн або Samsung Galaxy J5 за 4 999 грн. При оплаті 4 999 грн ви отримуєте на вибір підключення до тарифного плану «Київстар Смартфон».

   Підключившись до тарифу «Все за 95», ви одразу отримаєте тримісячний обсяг послуг, що передбачений умовами тарифного плану. А при підключенні до одного з тарифів «Київстар Смартфон» або «Київстар Смартфон +», нетарифіковані послуги надаватимуться протягом трьох місяців.

   Зверніть увагу, що тарифний план «Все за 95» надається на контрактних умовах. Тож, якщо плануєте обрати саме його, не забудьте документи.

   Абонентна плата за умовами тарифу протягом акції не зніматиметься. Після вичерпання нетарифікованого об’єму послуг та/або закінчення трьох місяців з дати підключення акції, обслуговування буде продовжено за стандартними умовами відповідного тарифного плану. Якщо ви зміните тарифний план, акцію буде відключено, а отриманий обсяг послуг анулюється.

   Про наявність акційних смартфонів у магазині запитуйте у продавця. Поспішайте, адже акція чинна до 31 березня 2016 року.

   Ціни товарів наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

   Деталі та адреси магазинів за посиланням.