м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Акція «Зимовий безлім»

   15.01.2019

   З 15 січня до 3 березня 2019 року як контрактні абоненти, так і абоненти передплаченого зв’язку можуть підключити безлім-тариф на акційних умовах: без плати за перехід та першої плати за послуги.

   Для переходу абонентам надається індивідуальна пропозиція. Дізнатися більше деталей та умови участі можна з SMS-повідомлення, за телефоном 477 або в системі Мій Київстар.

   Участь в акції можуть взяти абоненти передплаченого зв'язку і контрактні абоненти фізичні особи (окрім тарифних планів «Професіонал», «Київстар Планшет+», «SIM для пристроїв», «Світ на зв’язку», «Київстар Родина», «Інтернет 3G 2017»).

   Деталі на сторінці акції.

   Під твердженням «без першої плати за послуги» слід розуміти, що після зміни тарифного плану контрактним абонентам надається знижка 100 % на абонентну плату за перший місяць, абонентам передплаченого зв’язку – знижка 100 % на першу плату за пакет на 4 тижні. Акція «Зимовий безлім» діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Дія цієї акції може бути обмежена на території проведення Операції об’єднаних сил.