м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Безлімітний інтернет до 4G-смартфонів». Нова вигідна пропозиція від Київстар

   02.09.2019

   Київстар дарує бонуси до девайсів! Купуйте 4G-смартфон та отримайте безлімітний інтернет.

   З 2 вересня до 15 січня в усіх магазинах Київстар та в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua будет діяти спеціальна пропозиція «Безлімітний інтернет до смартфону». Кожен покупець будь-якого LTE-телефону може отримати  пакет «VIP інтернет – Безлім 90 днів». Спеціальні умови діють також і для смартфонів з підтримкою 3G. Покупці таких телефонів додатково отримуватимуть по 3000 МБ у продовж наступних трьох місяців.

   Взяти участь в акції може новий або нинішній абонент передплаченого або контрактного зв'язку Київстар.

   Детальніше з умовами акції можна ознайомитись тут.

   Нагадаємо, що за підсумками другого кварталу 2019 року кількість абонентів Київстар, котрі користуються 4G-смартфонами, збільшилася  майже на 70%, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Стрімке збільшення кількості 4G-смартфонів пов’язано з двома причинами. По-перше, більшість девайсів, котрі купують українці, вже підтримують 4G/LTE.  По-друге, завдяки розширенню 4G-покриття Київстар все більше абонентів оператора почали переходити на новий стандарт та оновлювати девайси. 

   П’ятірка найпопулярніших брендів 4G-смартфонів, які купуютьу магазинах Київстар, виглядає так:

   • Xiaomi – 28%
   • Samsung – 22%
   • Apple – 15%
   • Huawei – 13%
   • Meizu – 8%

   В фірмових магазинах Київстар та інтернет-магазині shop.kyivstar.ua, на покупця чекає широкий вибір смартфонів різних найпопулярніших брендів та в різній ціновій категорії.