м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Безлімітний трафік на Pokemon GO від Київстар

   15.07.2016

   Надпопулярний додаток Pokemon Go для iOS і Android поки офіційно доступний тільки в США, Австралії, Новій Зеландії та Німеччині, але за лічені дні встиг підкорити весь світ. Київстар не міг залишатися осторонь, тому пропонує абонентам підписатися на анонс про реліз гри в Україні через SMS та електронний лист, та в якості бонусу отримати 1000 МБ інтернет-трафіку для початку погоні за покемонами. А для справжніх фанатів гри, трафік в Pokemon Go в онлайн-тарифах* стане безлімітним.

   «Гра використовує технологію доповненої реальності та дозволяє ловити покемонів за допомогою смартфона, просто переміщаючись містом. Pokemon Go ще не доступна для скачування в Україні, але з огляду на ажіотаж навколо гри, ми очікуємо, що вона злетить і у нас. Щоб наші абоненти не пропустили реліз, ми пропонуємо їм підписатися на анонс, а також даруємо 1000 МБ, щоб вони відразу могли відправитися на полювання за кишеньковими монстрами. А справжнім геймерам пропонуємо переходити на наші нові тарифи, в яких трафік на гру буде безлімітним, — коментує Віталій Султан, керівник електронних каналів Київстар».

   Pokemon GO — це багатокористувацька мобільна гра для платформ iOS і Android, створена компаніями Nintendo, The Pokemon Company і Niantic. Pokemon Go використовує поточне місце розташування, щоб користувачі відправлялися на пошук покемонів в реальному світі. У Pokemon Go гравцям необхідно досліджувати своє оточення, щоб знайти і зловити понад 100 різних покемонів.

   Щоб отримати повідомлення про реліз гри Pokemon Go, необхідно залишити свої контактні дані на сайті: www.kyivstar.ua/pokemon.

   У день релізу абоненти отримають SMS та електронний лист, а також їм буде нараховано 1000 МБ для пошуку покемонів.

   * під онлайн-тарифами маються на увазі тарифи: «Онлайн+», «Онлайн Екстра», «Все за 110», «Все за 175», «Все за 300», «Все для VIP», «Все для VIP Екстра» та ін., деталі за посиланням: www.kyivstar.ua/pokemon.

   Строк дії пропозиції — до 30 листопада 2016 року.

   Покемони вперед!