м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Бізнес в стилі digital: ПУМБ і Київстар запустили проект для підприємців

   27.03.2018

   Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) і Київстар запустили проект для розвитку малого бізнесу. Нова пропозиція дозволить автоматизувати та підвищити ефективність процесів, а також значно скоротити витрати.

   Тепер при наявності або відкритті корпоративного рахунку в ПУМБ клієнту буде запропоновано підключити комплекс бізнес-послуг від Київстар: CRM-систему, мобільну АТС, а також встановити IP-телефонію. В рамках партнерської програми учасники зможуть скористатися бізнес-пропозицією за пільговими тарифами.

   Так, при підключенні CRM-системи клієнти банку отримають 3 місяці безкоштовного користування, мобільного АТС — 1 місяць, а при установки IP-телефонії - знижку в розмірі 30%.

   Підприємці зможуть віддалено приймати замовлення, контролювати терміни та виконання завдань; телефонувати на стаціонарні та мобільні номери безпосередньо з CRM; оформляти безкоштовні поштові скриньки; обмінюватися інформацією, зберігати і редагувати робочі документи разом з колегами. Управління процесами здійснюватиметься за допомогою інтернету і не потребуватиме інвестицій у дороге обладнання, що також є однією з переваг пропозиції.

   «CRM-система «Бітрікс24» та IP-телефонія дозволять корпоративним клієнтам ПУМБ автоматизувати бізнес-процеси, підвищивши тим самим ефективність відділу продажів і обслуговування. А мобільна АТС дасть можливість працювати без прив'язки до офісу і не пропускати дзвінків від клієнтів», — говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

   «ПУМБ – банк, що динамічно розвивається. Вже сьогодні в рамках Digital ПУМБ банк пропонує малому бізнесу дистанційне рішення своїх фінансових, валютних і юридичних питань. З думкою про клієнта і розвиток його бізнесу, ми пішли ще далі та спільно з Київстар, одним з найпрогресивніших телекомунікаційних операторів, запропонували підприємцям необхідні інструменти для розвитку і ведення їх бізнесу одночасно з відкриттям рахунку» — коментує директор департаменту по роботі з малим бізнесом ПУМБ Олена Рудик.

   Детальніше ознайомитися з пропозицією можна за телефоном: 0 800 503 703 або за посиланням.