м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Бонуси для оплати пального та інших товарів на АЗК WOG тепер у тарифах Київстар

   15.12.2021

   З акцією Суперсила від WOG абоненти Київстар можуть отримувати бонуси від 1,50 грн до 3 грн за літр від кожної заправки до повного бака у мережі АЗК WOG. Розраховуватися бонусами можна за пальне, а також напої, їжу, аксесуари для авто та інші товари у WOG MARKET або WOG CAFE.

   Взяти участь в акції можуть абоненти Київстар, що перейдуть на нову лінійку тарифів ТВІЙ або ВАШ, у яких є Суперсили — додаткові послуги до тарифу без доплат, які абонент вибирає самостійно за своїми потребами. Скористатися Суперсилою від WOG можна, навіть якщо вже підключена інша Суперсилу.

   Вибрати Суперсилу WOG можна в додатку Мій Київстар або зателефонувавши за коротким номером 500, або надіславши запит *500*31#. Після її активації на номер абонента надійде SMS-повідомлення з персональним промокодом, який необхідно один раз активувати у додатку WOG Pride. Промокод можна отримати з 15 грудня 2021 року по 15 лютого 2022 року, а скористатися ним можна до 1 березня 2022 року включно.

   Більше деталей щодо акції.

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ). Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для власних цифрових продуктів. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23 роки працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.