м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Четвер — день кінопрем’єр для клієнтів «Домашнього ТБ» від Київстар

   14.07.2016

   Користувачі «Домашнього ТБ» від Київстар зможуть насолоджуватися кінопрем’єрами щочетверга. Кожного тижня до бібліотеки додаватимуться нові фільми, серед яких і нещодавні світові хіти кінопрокату.

   Згідно зі щорічним звітом Ericsson ConsumerLab, присвяченим ринку телебачення й медіа, — TVMedia Report, наразі українські користувачі приділяють перегляду ТВ- та відеоконтенту 38 годин щотижня. При цьому приблизно половина аудиторії заявляє, що кожного дня має труднощі з пошуком цікавих фільмів і передач по традиційному ТБ.

   «Домашнє ТБ» від Київстар допоможе забути про труднощі вибору та забезпечить клієнтів не лише кінопрем’єрами щочетверга, а й широким вибором контенту на кіноканалах Viasat, Sony, TV1000, AMC, Enter-фільм, Еврокіно. Окрім того, доступна відеобібліотека, де можна знайти світові прем’єри та кінокласику від Sony Pictures Entertainment, Warner Bros., 20th Century Fox, Paramount Pictures Corporation, NBCUniversal, а також українські фільми і серіали від Star Media та Film.ua.

   «Ми давно звикли, що четвер — це день прем’єр у кінотеатрах. І якщо ви не знайшли цікавий для себе фільм, то кінопрем’єри в домашньому кінотеатрі можуть стати рішенням проблеми. Згідно з нашою контент-програмою, до бібліотеки щотижня додаються нові фільми, які відповідають тижневій тематиці — наприклад, тижні комедій, детективів або фантастики. Також, окрім щотижневих новинок в бібліотеці, доступний великий вибір фільмів для перегляду і на кіноканалах», — коментує Максим Купко, керівник напрямку FTTB Київстар.

   Для зручності можна також скористатися функцією «Відкладений перегляд», щоб увімкнути програму, яка йшла в ефірі раніше, а функція «Пауза» дозволить призупинити перегляд фільму до 20 хвилин і повернутися до нього пізніше.

   Клієнтам «Домашнього ТБ» доступні три тарифні ТВ-пакети від провайдера Viasat. Це від 70 до 130 каналів, включно з рейтинговими українськими та міжнародними телеканалами в HD-якості. Також користувачі мають доступ до бібліотеки з різноманітним контентом художніх і документальних фільмів. Перегляд ТБ доступний водночас на чотирьох пристроях за одну абонплату: ТВ, Smart TV, планшет або смартфон, комп’ютер чи ноутбук. Докладніше про «Домашнє ТБ» — на сайтах Київстар http://www.kyivstar.ua/kyiv/home-kyivstar/ та http://tv.kyivstar.ua/.