м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Чорна п’ятниця — супер-сейл мегабайтів для абонентів Київстар

   17.06.2016

   З 10 червня 2016 року абоненти передплаченого зв’язку Київстар з нетерпінням чекають п’ятницю, щоб отримати персональну супервигідну пропозицію з замовлення додаткового мобільного трафіку.

   «Чорна п’ятниця» від Київстар — це персональна пропозиція для неймовірно вигідного користування мобільним інтернетом. Щоб отримати свою пропозицію, необхідно надіслати повідомлення з текстом 12 на номер 477* і дізнатися, що Київстар приготував для кожного абонента. Активувати пропозицію можна тільки по п’ятницях.

   «Чорна п’ятниця» традиція супер-сейлів, яка прийшла до нас із США і припала до вподоби вже багатьом, адже хто не любить божевільних знижок. Чорна п’ятниця — довгоочікувана подія для всіх шопоголіків, це головний розпродаж року з найнеймовірнішими знижками. Ми вирішили піти далі та влаштовувати розпродаж не раз на рік, а щоп’ятниці протягом двох літніх місяців. Наші абоненти можуть насолоджуватися швидкісним інтернетом без обмежень і на неймовірно вигідних умовах. Для цього необхідно лише дочекатися п’ятниці й отримати свою персональну пропозицію", — зазначає Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

   Акція триває з 10 червня по 31 липня 2016.

   Детальніше на сторінці акції.

   * Відправка SMS безкоштовна