Новини і акції

CRM-система Бітрікс24 стала мобільною завдяки Київстар

26.02.2018

Найбільший національний телеком-оператор і компанія Бітрікс об'єднали сервіс «Віртуальна мобільна АТС» і CRM-систему Бітрікс24. Тепер у корпоративних клієнтів з'явилася можливість працювати в CRM з мобільними номерами і автоматизувати бізнес-процеси.

«CRM в прямому значенні слова стала мобільною. Раніше система працювала на основі фіксованого телефонного зв'язку. Тепер – мобільного. Це означає, що керувати процесами і виконувати робочі функції підприємець зможе з будь-якої точки планети, де є інтернет і мобільний зв'язок», - коментує Євген Кражан, директор з розвитку корпоративного бізнесу Київстар.

Переваги нового комплексу послуг для корпоративного бізнесу:

  • автоматизація бізнес-процесів: підприємці зможуть приймати замовлення, контролювати виконання завдань; ініціювати телефонні дзвінки безпосередньо з CRM; обмінюватися інформацією; зберігати і редагувати робочі документи паралельно з колегами.
  • підприємцю не потрібно інвестувати в дорогу офісну АТС, досить мати мобільний телефон.
  • економія на оренді офісу, він може бути дистанційним.

CRM дозволяє «підхопити» проект на будь-якому етапі реалізації будь-кому зі співробітників компанії. Це дає можливість рівномірно розподілити навантаження, нівелювати ситуації, коли клієнт змушений довго чекати на відповідь, а також, коли компанія втрачає замовлення через пропущений дзвінок. А «мобільна CRM», крім цього, дозволяє бути постійно на зв'язку.

Детальніше про пропозицію: https://kyivstar.ua/uk/sme/bitrix24

 

Віртуальна Мобільна АТС – послуга, яка об'єднує всі переваги фіксованого та мобільного зв'язку і не потребує наявності додаткового обладнання. Сервіс надається «в хмарі».

CRM (Customer Relationship Management) – система управління взаємостосунками з клієнтами. За допомогою CRM бізнес може створити клієнтську базу, аналізувати запити і потреби клієнтів, вести історію співпраці з постачальниками, іншими партнерам.

 

Довідка про компанію

Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни 54,4 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.