м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Дані Ookla: Київстар – оператор з найшвидшим мобільним інтернетом за підсумками 2018 року

   01.03.2019

   За результатами аналізу тестів у застосунку Speedtest компанії Ookla, Київстар відзначений як оператор з найвищою середньою швидкістю мобільного інтернету в Україні. Для визначення лідера Ookla проаналізувала більше 4,7 млн тестів швидкості, які проводили абоненти всіх мобільних операторів України в 2018 році.

   «У 2018 році ми інвестували у розвиток телеком-мережі 3,1 млрд грн і сплатили за ліцензії для розвитку нових технологій майже 4 млрд грн. Ми також встановили найбільшу кількість базових cтанцій, у тому числі для зв’язку 4G. Це дозволило Київстар надавати абонентам послуги мобільної передачі даних високої якості та з найвищою швидкістю» – коментує результати Speedtest Awards Олександр Комаров, президент Київстар.

   Відповідно до даних Ookla, в мережі Київстар показник швидкості Speed Score – 16.32, що є найвищим результатом серед мобільних операторів України. Цей показник включає дані про швидкості завантаження (Download) та передачі (Upload) даних незалежно від стандарту: як 4G, так і 2/3G. Це дозволяє всесторонньо та об’єктивно оцінити швидкість роботи мережі.  

   При цьому, середня швидкість завантаження у мережі Київстар у кінці року зросла до 21.11 Мбіт/c, у порівнянні з 15.05 Мбіт/c за даними першого та другого кварталів 2018 року. Зростання середньої швидкості мобільного інтернету пов’язано із збільшенням території 4G зв’язку. Наразі мережа 4G Київстар охоплює 3916 населених пунктів, де мешкають 22,2 млн жителів України, а це - 53,4% населення.

   «Нам приємно уже вдруге відзначити Київстар як оператора із найшвидшою мобільною мережею в Україні на основі нашого ретельного аналізу. Ця нагорода є свідченням виняткової ефективності компанії, яку підтвердили її ж клієнти третьому та четвертому кварталах 2018 року» – відзначив Джеймі Стівен, виконавчий віце-президент Ookla.

   Ookla, компанія, якій належить застосунок Speedtest, є лідером з тестування та аналізу швидкості фіксованого та мобільного інтернету. Згідно з даними компанії, щодня завдяки застосунку користувачі проводять понад 10 млн тестів, саме тому Ookla має найповнішу аналітику щодо доступності та ефективності фіксованого та мобільного Інтернету у світі. Результати дослідження в Україні доступні за цим посиланням.

   Методологія досліджень від Ookla детально описана на сайті компанії за посиланням: http://www.speedtest.net/awards/methodology/.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою в Україні. Послугами Київстар користується 26,4 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар більше 20 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків на телеком ринку, одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.