м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Дата-трафік у роумінгу Київстар зріс у 20 разів

   21.11.2016
   Після зниження тарифів на роумінг наприкінці квітня абоненти національного телеком-оператора стали активніше спілкуватися за кордоном: споживання мобільного інтернету в жовтні 2016 року зросло в 20 разів, голосових послуг – в 4 рази, а ось кількість відправлених SMS залишилося на колишньому рівні, у порівнянні з жовтнем 2015 го.

   Київстар надає унікальні умови спілкування у 70 країнах за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину, інтернет від 0,35 грн за мегабайт, SMS – 1 грн за штуку. Найвигідніші тарифи активізуються за кордоном автоматично, щойно абонент здійснює дзвінок, виходить в інтернет, або відправляє SMS.

   З новими умовами роумінгу від лідера телеком-ринку України, абоненти не бояться спілкуватися, коли їдуть у відпустку, адже їм не доведеться оплачувати астрономічні рахунки. Про це свідчить зростання числа користувачів роумінгом. З жовтня 2015 року до жовтня 2016-го таких абонентів стало на 12% більше. Кількість дата-користувачів за той же період подвоїлася. З роумінгом від Київстар клієнт сплачує лише за ті послуги, якими користується: мобільний інтернет, дзвінки, або SMS.

   Найбільш популярними країнами для спілкування в роумінгу поміж українських туристів у жовтні стали Росія, Польща, Туреччина, Румунія, Білорусь, Італія, Угорщина, Єгипет і Франція.

   «Нам вдалося створити пропозицію, яка зробила роумінг від Київстар дійсно доступним. Наші абоненти стали активно користуватися зв'язком за кордоном і забули про необхідність змінювати SIM-карти або шукати безкоштовний Wi-Fi», – говорить Павло Даніман, начальник департаменту ціннісної пропозиції Київстар.

   Більш детальну інформацію про роумінг від Київстар можна знайти тут.

   Нагадаємо, днями Київстар запустив тарифи, які об'єднують послуги мобільного зв'язку, домашнього інтернету і ТБ в одній вигідній пропозиції – «Київстар Все разом». Клієнтам доступні три тарифних плани: «Київстар Все разом -30%», «Київстар Все разом -40%» та «Київстар Все разом -50%».

   Детальніше на сайті: kyivstar.ua/uk/fmc.