м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Держспецзвʼязку та Київстар співпрацюватимуть у сфері кіберзахисту

   21.02.2022

   У лютому 2022 року Адміністрація Держспецзвʼязку та Київстар уклали меморандум про співпрацю. Мета взаємодії – підвищення рівня кіберзахисту, захисту об’єктів критичної інфраструктури та впровадження нових освітніх програм у цій сфері.

   Одне із завдань Держспецзвʼязку – формування та реалізація державної політики у сфері кіберзахисту. Служба націлена на співпрацю не лише з державними органами, а й із представниками бізнесу. 

   “Об’єднання зусиль бізнесу і держави ключова складова у формуванні надійної системи кіберзахисту в Україні. Разом ми маємо напрацювати прозорі й зрозумілі правила з урахуванням найкращих європейських та світових практик, за якими працюватимуть і представники державних органів, і приватні компанії. Саме телекомунікаційні компанії серед перших готові змінюватися і будувати системи захисту. Держава має не лише здійснювати контролюючі функції, а й стати партнером та помічником. Лише так ми забезпечимо кіберзахист на рівні країни, бізнесу і кожного громадянина”,  – зазначив Голова Держспецзвʼязку Юрій Щиголь.

   Київстар, як лідер ринку телекомунікацій, якого обрали більше 26 млн абонентів мобільного зв’язку в Україні та як соціально відповідальна компанія, піклується про захищеність та безперервність надання своїх послуг. Компанія вважає за мету підвищувати рівень обізнаності користувачів у кіберпросторі, співпрацюючи з правоохоронними органами та долучаючись до ініціатив держави.

   “­­­­­­Питання кібербезпеки є надзвичайно актуальним і потребує комплексного та виваженого підходу. Ми підтримуємо розвиток партнерства між державою та бізнесом, тому дієва співпраця з Держспецзвʼязку у сфері кіберзахисту та захисту об’єктів критичної інфраструктури – надзвичайно важлива для Київстар.  Переконаний, що лише через побудову такої взаємодії можливо ефективно протистояти сучасним викликам та загрозам у кіберпросторі”, – підкреслив президент Київстар Олександр Комаров.

   Співпраця Держспецзвʼязку та Київстар зокрема передбачає: 

   • проведення наукових досліджень із питань забезпечення кіберзахисту, розвитку та функціонування інформаційно-комунікаційних систем, захисту інформації та об’єктів критичної інфраструктури;
   • сприяння у створенні системи незалежних аудиторів інформаційної безпеки;
   • надання консультативно-методичної допомоги щодо оцінки стану захищеності, аудиту інформаційних ресурсів, оцінки компрометації та аналізу вразливостей ІТ-інфраструктури;
   • участь у створенні системи своєчасного виявлення, запобігання та нейтралізації кіберзагроз;
   • створення умов для розвитку сучасних технологій кіберзахисту та їх впровадження в Україні;
   • сприяння впровадженню в Україні міжнародних програм з питань кіберзахисту.

    

   Окремо Держспецзвʼязку та Київстар докладатимуть зусиль для покращення рівня цифрової обізнаності та культури безпечного поводження в кіберпросторі громадян України.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, якого обрали 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.  Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.

   Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком-ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.  

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.