м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Для користувачів ADSL-інтернету діятиме тарифний план «Бізнес Максимальний»

   01.03.2020

   Починаючи з 01 квітня 2020 року для діючих користувачів інтернету за технологією ADSL діятиме новий тарифний план «Бізнес Максимальний». Щомісячна плата за пакет послуг збільшується та коштуватиме від 300 грн з урахуванням податків. При цьому абоненти можуть безкоштовно збільшити швидкість доступу до інтернету за технологією ADSL у разі технічної можливості.  

   Абоненти, які користуються послугами фіксованого інтернету за технологією ADSL автоматично та безкоштовно будуть переведені на новий тарифний план «Бізнес Максимальний» та зможуть обрати необхідну швидкість. Звертаємо увагу на те, що швидкість завантаження та передачі даних після переходу на новий тарифний план не зміниться. Наприклад, якщо абонент користувався пакетом зі швидкістю до 128 Кбіт/с, то після переходу швидкість залишиться до 128 Кбіт/с.

   З 01 квітня 2020 року з метою оптимізації сервісного обслуговування та збалансування тарифних пропозицій низку неактуальних тарифних планів в рамках послуги ADSL-інтернету буде закрито, а підключення нових абонентів до послуги фіксованого інтернету за технологією ADSL не відбуватиметься.

   Нагадуємо, що абоненти в залежності від технічної можливості можуть скористатись перевагами FTTB та корпоративного інтернету, які є більш надійними та швидкісними. Для цього необхідно звернутись за номером 0800 30 00 00 (безкоштовно з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України) або до персонального менеджера в Київстар.