м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   До курортного сезону Київстар повністю оновив обладнання 3G-мережі в Одесі та області

   07.07.2016

   У лютому 2016 р. національний телеком-оператор Київстар анонсував масштабний проект з заміни обладнання на новітнє на території усієї України. У червні 2015 р. Київстар першим підключив швидкісний мобільний 3G інтернет на південних курортах України, зокрема в Одеському регіоні. Й менше ніж за рік після запуску саме у Одеському регіоні, першим по усій Україні, успішно провів роботу з модернізації мережі напередодні літнього сезону.

   Постачальником нового обладнання радіомережі та супутніх сервісів була обрана компанія Huawei Technologies.


   Необхідність таких робіт у першу чергу викликана підготовкою мережі до щоденно зростаючого обсягу трафіку, а також, у перспективі, до стандартів зв’язку майбутніх поколінь 4G/LTE. Кожного місяця швидкісним інтернетом від Київстар в Одесі та Одеській області користуються більше 250 тисяч осіб, при цьому кожний абонент використовує близько 60 МБ трафіку. Після комерційного запуску 3G в Одесі обсяг трафіку, що використовується, менше ніж за рік виріс більше ніж в два рази. Так, у червні 2015 року обсяг трафіку склав 133 терабайти, а у травні 2016-го — 270 терабайтів.

   Фахівці Huawei Technologies та Київстар замінили обладнання на 441 базовій станції менше ніж за місяць. Для того щоб досягти такої швидкості робіт без втрати у якості, в робочий процес були залучені більше 500 фахівців. Також для максимально ефективної та якісної реалізації проекту була створена група оперативного реагування. Після завершення основних робіт фахівці Київстар та Huawei Technologies проводили як технічні тести з вимірювання якості, так й тонке налаштування мережі. На кожній базовій станції потрібно було провести більше 2000 налаштувань. У деяких регіонах тестування та тонке налаштування мережі тривають, щоб у результаті абоненти Київстар отримали найвищу якість зв’язку та швидкісного 3G інтернету.

   Обладнання замінили на новітнє в усіх населених пунктах, де раніше було покриття 3G. Крім того, Київстар побудував мережу 3G на новітньому обладнанні там, де вчора була лише мережа 2G. Новітнє обладнання встановлено у таких містах: Одеса, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Южне, Чорноморськ, Рені, Саврань, Подільськ (Котовськ), Овідіополь, Біляївка, Татарбунари, Арциз, Сарата, Вилкове, Кодима і прилеглих до них населених пунктах. Також нове обладнання встановлене в основних одеських курортних містах: Сергіївка, Кароліно-Бугаз, Затока, Санжейка, Грибівка, Курортне і прилеглих до них населених пунктах.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань та заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі самі, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин для дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж та месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   Довідка про Huawei

   Компанія Huawei — лідер у постачанні рішень в області інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Клієнтоорієнтованість, інноваційні досягнення та міцні партнерські зв’язки дають нам можливість створювати провідні рішення в області мереж, обладнання зв’язку, хмарних обчислень, а також у виробництві мобільної техніки і планшетів. Розробляючи конкурентоспроможні рішення і послуги, ми прагнемо створити максимальну цінність для операторів, підприємств зв’язку і споживачів нашої продукції.

   Компанія Huawei увійшла до рейтингу «ТОП-100 найдорожчих брендів світу» 2015 року за версією BrandZ. Продукція компанії представлена в більш ніж 170 країнах світу. Співробітниками з досліджень і розробок компанії Huawei розроблено більше 70 000 продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів у таких країнах, як Німеччина, Швеція, США, Франція, Італія, Росія, Індія і Китай.

   За додатковою інформацією звертайтеся: huaweipr@huawei.com, http://www.huawei.com/.