м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   До мережі 3G Київстар приєдналися ще 50 населених пунктів в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях

   13.07.2016

   У липні 2016 р. послуги 3G Київстар стали доступними для мешканців ще 50 міст, селищ, а також прилеглих сіл в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Так, в Одеській області до 3G підключено Болград та Ананьїв, Нову Долину, Білярі, Великодолинське, Гвардійське, Нові Білярі, Чорноморське. В Херсонській — Великі Копані, Раденськ, Виноградове, Новотроїцьке. На Миколаївщині — Южноукраїнськ, Братське, Врадіївку, Криве Озеро.

   Згідно зі статистикою, найактивніші користувачі мобільного інтернету — в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Київській областях. Середньомісячне споживання 3G-трафіку одним абонентом у цих регіонах — близько 600 МБ. Зростання обсягів споживання послуг мобільного інтернету в південних областях України можна пояснити тим, що при підготовці до курортного сезону Київстар значно розширив зону покриття 3G, а також активував послугу не лише в курортних зонах, а й у всіх великих містах і передмістях. Найбільш популярною послугою у користувачів мобільного інтернету залишається пошук та перегляд інформації у мережі — вона займає близько 60% всього дата-трафіку. Що стосується послуги аудіо- та відеострімінгу, то тут рівень споживання відрізняється залежно від технології передачі даних. Так, за даними за червень 2016 року, в мережі 3G на цю послугу припадає 25% трафіку, а в мережі 2G — тільки 10%.

   Київстар продовжує активне будівництво мереж нового покоління мобільного зв’язку. Так, на сьогодні послуги якісного 3G-інтернету від національного телеком-оператора доступні майже для 20 млн мешканців України. Територія дії мережі 3G Київстар уже охоплює понад 1700 населених пунктів, де проживає 43% населення країни. У планах компанії — збільшити територію якісного 3G-інтернету більш ніж удвічі, приєднавши ще 1900 населених пунктів до кінця року. Таким чином, послуги мобільного зв’язку нового покоління в мережі Київстар стануть доступними у понад 3600 населених пунктах, де проживає 58% громадян України.

   Паралельно з будівництвом мереж нового покоління Київстар здійснює повну модернізацію наявного обладнання на базі новітнього технологічного рішення SingleRAN, що підтримує більш високі стандарти зв’язку: 4G/LTE. В результаті буде покращено якість телекомунікаційних послуг і розширено можливості мережі, а абоненти Київстар зможуть насолодитися високою якістю голосових послуг і стабільною високою швидкістю передачі даних.

   Користування послугами зв’язку в мережі 3G оплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соціальних мереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.