м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Доходи від послуги «Домашній Інтернет» у першому кварталі 2016 зросли на 26%

   06.06.2016

   За даними лідера телекомунікаційного ринку — Київстар — зростання доходів обумовлене популярністю послуги «Домашній Інтернет», яка принесла компанії 148 млн грн, що на 26% більше, ніж у 1 кварталі 2015. ARPU клієнтів виріс на 27%, до 61 грн.

   Київстар — найбільший в Україні провайдер фіксованого інтернету за технологією Fiber to the Building (FTTB). База компанії налічує понад 800 тис. користувачів. За останній рік її зростання було незначним — на 0,5% без урахування зони АТО. Однак для такого висококонкурентного ринку, як фіксований ШСД, це чудовий результат.

   «Ми підготували для наших абонентів вигідні пропозиції, які виявилися дуже популярними», — пояснює зростання доходів Максим Купко, керівник напряму FTTB Київстар. Крім того, фахівці компанії спростили систему оплати — перейшли від добової до помісячної.

   «Ми постійно покращуємо якість роботи нашої мережі та створюємо умови, які забезпечують нам приплив нових, задоволених абонентів, готових рекомендувати „Домашній Інтернет“ від Київстар, — говорить Максим Купко. — Цікаво, що нові користувачі при підключенні обирають пакети з максимальною швидкістю інтернету в 100 Мб/с, що веде до зростання ARPU. Таких абонентів більше половини — 52%».

   За словами Максима Купко, за останній рік Київстар розширив портфель продуктів за рахунок «Домашнього ТБ», а також значно спростив технічне підключення абонентів. Так, у домогосподарствах, де вже є інфраструктура, можна підключити нових абонентів онлайн протягом 10 хвилин. Усе це сприяє зростанню популярності «Домашнього Інтернету» від Київстар у нових та існуючих абонентів.