м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Домашній Інтернет» тепер без додаткової плати для контрактних абонентів Київстар

   06.07.2018

   Послуга «Домашній Інтернет» тепер включена до щомісячної абонентської плати в актуальних контрактних тарифних планах Київстар. Нові вигідні умови для контрактних абонентів є аналогом тарифів «Все разом», які були запущені лідером телеком-ринку в 2016-му році та об'єднують в одному тарифі відразу три послуги: мобільний зв'язок, «Домашній Інтернет» і «Домашнє ТБ».

   Підключити послугу «Домашній Інтернет» без додаткової плати можуть як існуючі абоненти, так і нові, за умови переходу на один з актуальних тарифних планів: «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Premium», «Київстар 4G Business» та «Київстар 4G Business VIP». Для нових абонентів з тарифом «Київстар 4G Extra» діє спеціальна цінова пропозиція – перші два місяці абонентська плата складе всього 95 грн замість 155 грн. Для того, щоб підключити послугу, контрактним абонентам необхідно звернутися в один із фірмових магазинів Київстар, пред'явити паспорт та ідентифікаційний код.

   «Запуск тарифу «Все разом», де у вартість вже включені послуги мобільного зв'язку, домашнього інтернету та телебачення від Київстар, для абонентів передплаченого зв'язку викликав небувалий ажіотаж – його переваги оцінили близько 300 тисяч клієнтів. Ми отримували безліч питань, коли ж схоже рішення буде доступно і для контрактних абонентів. Йдучи назустріч побажанням клієнтів, оцінивши довгострокові перспективи, ми створили нову вигідну пропозицію – якісні мобільний зв'язок та домашній інтернет разом за доступною ціною, адже ми зацікавлені в тому, щоб наші абоненти отримували максимальні можливості», – прокоментував Микола Бумажний, керівник напрямку FTTB у Київстар.

   Крім можливості користуватися послугою «Домашній Інтернет» без додаткової плати, в актуальних тарифах для контрактних абонентів Київстар пропонує безлімітний мобільний інтернет; можливість користуватися всіма послугами відразу, оплачуючи їх частинами або навіть в наступному місяці; кращу захищеність персональних даних, особливо якщо абонент використовує свій номер телефону в банківських операціях; пріоритетне обслуговування та багато іншого.

   Більш детально ознайомитися з умовами надання послуги «Домашній Інтернет» у тарифах для контрактних абонентів можна на офіційному сайті оператора у розділі «Все разом». Тут же можна перевірити інформацію про покриття мережі фіксованого інтернету від Київстар за адресою абонента.