м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Домашній Інтернет» від Київстар підключили вже 1 мільйон українців

   29.11.2019

   До послуг широкосмугового фіксованого доступу до мережі інтернет, що надає національний телеком-оператор Київстар, підключився мільйонний споживач.

   Київстар надає послуги фіксованого доступу до мережі інтернет за технологією Fiber to the Building (FTTB). Цей сервіс було запущено у 2010 році під брендом «Домашній Інтернет» і за цей час він став доступним вже у 120 містах України. Мережа охоплює 42 тис. багатоповерхових будинків, де розташовано понад 4,2 млн. квартир.

   «Ми продовжуємо розвивати послуги широкосмугової передачі даних, адже завдяки цьому компанія може пропонувати абонентам унікальні пакети послуг, які поєднують фіксований та мобільний зв’язок, у тому числі на базі технології 4G/LTE. Тільки за останні 2 роки компанія інвестувала в розбудову мережі «Домашнього Інтернету» понад 150 млн. гривень» - зазначив Сергій Сухорук, керівник департаменту фіксованого зв’язку, Київстар

   Основними перевагами «Домашнього Інтернету»  від Київстар є швидкість до 1 000 Мбіт/сек., прості тарифні плани вартістю від 100 грн, а також конвергентне рішення – «Все разом», яке включає в себе мобільний зв'язок, «Домашній Інтернет» і «Київстар ТБ». Додатковими перевагами є можливість економити до 50% від вартості послуг, зручність у керуванні усіма сервісами через мобільний додаток «Мій Київстар» та єдиний спосіб оплати – з мобільного рахунку. Вже понад 600 тис. українців обрали для себе пропозицію «Все разом».

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.