м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Допомагати разом з Київстар стає простіше

   04.12.2018

   Київстар разом із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) започатковують ініціативу - «Дитяча Надія». Тепер абоненти найбільшого українського оператора мобільного зв’язку можуть перераховувати кошти на благодійні справи за допомогою SMS-повідомлень.

   Допомагати дітям, які потребують особливої уваги, легко і просто – кожен українець може зробити це за допомогою благодійних SMS. Допомоги потребують діти із вадами серця або онкологічними захворюваннями, які проходять лікування в українських медичних закладах.

    

   «Київстар – соціально відповідальна компанія, яка допомагає тим, хто цього потребує найбільше. Саме тому ми започаткували ініціативу «Дитяча надія», адже прагнемо, щоб у дитячих медичних закладах було необхідне обладнання для діагностики та лікування важких захворювань у маленьких пацієнтів», - говорить Анна Захараш, директор із корпоративних зв’язків Київстар.

   Кожен абонент передплаченого зв’язку Київстар має можливість пожертвувати кошти на допомогу дітям. Пожертва може бути разовою, від 1 грн до 3000 грн, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 грн. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн.

    «Ми створили цей проект, щоб вирішити разом великі проблеми, які не під силу кожній сім’ї окремо! Це гарний приклад того, як кожен українець може долучитися навіть 1 гривнею до добрих справ завдяки сучасним технологіям та бажанню змінювати світ на краще», - говорить Ірина Гуцал, директорка Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності».

   Кошти, які абоненти жертвують за допомогою SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв Київстар перераховує МБФ УББ на реалізацію проекту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали для лікарень. Звіти щодо збору та використання коштів можна переглянути на сайті Української Біржі Благодійності.

   Благодійні організації, з якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення бізнесу. Тому наші абоненти можуть бути впевнені, що кошти дійдуть до адресата.

   Ініціатива запускається в рамках Sharity. Переглянути подробиці та підтримати її можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/charity-ubb.  

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою, ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними «Вісник. Рейтинг», компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності компанія сплатила до бюджету країни майже 59 млрд грн податків, а також інвестувала у розвиток телеком-галузі понад 37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

    

   Довідка про Українську Біржу Благодійності (ubb.org.ua):

   Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) – перша в Україні фандрайзингова платформа онлайн-благодійності, ефективний та сучасний інструмент для залучення коштів на різноманітні благодійні та соціальні проекти, яка дозволяє благодійникам та набувачам допомоги контролювати їх цільове використання. Головна мета – зробити прозору, публічну та підзвітну благодійність невід'ємною частиною життя кожного українця, сприяти розвитку культури масової благодійності в Україні, аби у кожної соціальної проблеми було рішення. 

   За 7 років роботи на платформі ubb.org.ua залучено понад 170 млн грн, підтримано більше 3,3 тис. благодійних проектів та ініціатив, партнерами стали понад 120 неприбуткових організацій та більше 200 бізнес-компаній.

   Українська Біржа Благодійності дає змогу допомагати швидко, ефективно та прозоро, дозволяючи сотням тисяч людей об’єднуватися задля досягнення великих результатів від невеликих внесків.

   Українська Біржа Благодійності надала можливість одними із перших долучитися до інноваційного інструменту SMS-благодійності своїм партнерським організаціям:  БФ "Свічадо", ГО "Глобал Офіс", ВБФ "Крона".