м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Дитяча лікарня у Дніпрі отримала нове обладнання завдяки абонентам Київстар

   02.08.2021

   Для Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології і кардіохірургії передано необхідне медичне обладнання, придбане в рамках проєкту «Дитяча надія» – спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від МБФ «Українська Біржа Благодійності».

   Завдяки SMS-повідомленням абонентів національного мобільного оператора, придбано нове обладнання для Відділення дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної терапії. Зокрема, лікарня отримала Багатофункціональну чотирьохсекційну каталку Sprint 100, яка дозволяє регулювати висоту та позиції нахилу спини у дитини та транспортувати дітей у перед та післяопераційний період. Також, передано 2 столики інструментальні мобільні зі стільницею та полицею для медичних інструментів, які призначені для використання в операційних блоках і відділеннях інтенсивної терапії. Загальна вартість придбаного обладнання складає  287 тисяч гривень. Детальну інформацію та звітність проєкту можна переглянути за цим посиланням

   В зазначеному медичному закладі протягом року проводиться близько 250-300 операцій, більшість з яких це операції в умовах штучного кровообігу. У відділенні надається допомога пацієнтам різних вікових категорій, зокрема недоношеним та новонародженим. Також, лікарня вирішує проблему кардіохірургічної допомоги не тільки Дніпропетровської, а й прилеглих областей та зони ООС. Нове обладнання дозволить надавати допомогу дітям з хворобами серця на більш якісному рівні.

   Нагадаємо, що «Дитяча надія» – проєкт, започаткований Київстар наприкінці 2018 року. Його мета – допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного медичного обладнання та матеріалів в дитячі лікарні. Благодійну ініціативу вдається реалізовувати завдяки SMS-повідомленням небайдужих абонентів Київстар. Загалом для проєкту «Дитяча надія» було відправлено понад 400 тисяч благодійних SMS, а середній розмір пожертви становить 15 гривень. Наразі вдалось зібрати вже 7,5 мільйонів гривень, завдяки яким було закуплено та передано обладнання та матеріали для 35 відділень у 15 лікарнях по всій Україні.

   Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками - 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на порталі dobro.ua.

   Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Українську Біржу Благодійності (платформа dobro.ua):

   Українська Біржа Благодійності стала платформою dobro.ua

   dobro.ua - головна платформа добрих справ в Україні.

   Перша в Україні платформа добра, фандрайзингова платформа, де ви можете швидко та ефективно залучати кошти на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність платформи забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності» - фонд, який за 9 років роботи залучив на благодійність понад 311 000 000 грн, підтримав майже 6 000 проєктів та став лауреатом усіх національних нагород у сфері благодійності.

   dobro.ua - світ, де кожен робить добро.