Новини і акції

Фанати Київстар за фінал «Ліги чемпіонів» використали 8,2 ТБ дата-трафіку на НСК «Олімпійський»

29.05.2018

Лідер телеком-ринку України посилив мережу 3G та 4G на стадіоні та в фан-зонах столиці, щоб кожен учасник міг поділитися враженнями від перегляду матчу «Реал» - «Ліверпуль».

26 травня на НСК «Олімпійський» і в фан-зонах «Ліги чемпіонів» було майже 230 тис. абонентів Київстар. З них 22% - 4G-користувачі. Вони проговорили 1,5 млн. хвилин (вхідних та вихідних), відправили 767 тис. SMS, а також використали 8,2 ТБ даних. Це можна порівняти з 8 роками прослуховування музики в хорошій якості або з 1 роком перегляду відео (1080р). Основне використання дата-трафіку – відео-стримінг, мессенджери та веб-серфінг. На них припало 35%, 26% і 19% трафіку даних відповідно.

«Київстар ініціював оновлення мережі на «Олімпійському», щоб кожен учасник міг поділитися найяскравішими моментами матчів, концертів, виступів. І нам все вдалося. Це було б неможливо без якісного 4G-зв'язку в діапазоні 2600 МГц», - говорить Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язку четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

 

Довідка

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.