Новини і акції

Гастролі унікального проекту «Господин Хороший: нарушители границ»

18.03.2016

З 23 березня у п’ятьох містах України пройдуть концерти «Господин Хороший» за участю актора Михайла Єфремова, затятого порушника політичних і географічних кордонів.

«Господин Хороший» є прямим продовженням відомого проекту «Громадянин Поет», який набув величезної популярності в Росії та отримав своїх поціновувачів у країнах ближнього зарубіжжя.

Михайло Єфремов, «пан Хороший», або ж «Громадянин», не потребує представлення. Так само і чудовий російський митець, поет та «мозок» проекту Андрій Орлов (Орлуша), який бере участь у концерті як «Поет», є широко відомим на культурних теренах України. Назва концертної програми «Господин Хороший: нарушители границ» теж говорить сама за себе – кордони будуть зметені.

Для українських гастролей творці проекту представлять кілька спеціальних номерів за мотивами найактуальніших подій, пов'язаних з Україною.

Концерти відбудуться:

23.03.2016 у Львівському оперному театрі

24.03.2016 в Одеському оперному театрі

25.03.2016 у Дніпропетровському оперному театрі

26.03.2016 у Київському Жовтневому палаці

27.03.2016 у Харківському оперному театрі

Київстар пропонує абонентам взяти учать у конкурсі та отримати квитки на цей унікальний концерт. Три переможці у кожному з міст, де відбудеться захід, отримають квитки.

Для участі у конкурсі потрібно залишити коментар, вказавши місто, в якому ви бажаєте відвідати концерт.

Переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org 21 березня 2016 року.

Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці у Facebook.

Офіційні правила акції.