м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Голосовий трафік за кордоном зріс на 82%

   25.07.2016

   За рік — з червня 2015-го по червень 2016-го — приріст кількості користувачів послуги «Вільний роумінг для бізнесу» склав 140%. При цьому голосовий трафік за кордоном зріс на 82%, а трафік даних — на 650%.

   «Епоха величезних рахунків за спілкування за кордоном відійшла в минуле, — стверджує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. — Тепер наші бізнес-клієнти платять тільки за те, що використовують». Після поліпшення умов користування послугою «Вільний роумінг для бізнесу» корпоративні клієнти все частіше користуються роумінгом під час ділових поїздок або відпустки. Тарифікація пакетів SMS, інтернет-трафіку та телефонних розмов здійснюється тільки після відправки повідомлення, дзвінка або виходу в мережу.

   Зробивши роумінг в Європі дешевшим, Київстар допоміг бізнес-клієнтам відчувати себе за кордоном як удома. Наприклад, приріст голосового трафіку корпоративних абонентів компанії у Франції за рік склав 206%, у Польщі — 169%, а в Німеччині — 90%. Топ-5 країн за приростом обсягів використання інтернету в роумінгу: Туреччина, Росія, Греція, Німеччина та Польща.

   Згідно з новою пропозицією «Вільний роумінг для бізнесу», хвилина розмов та SMS коштують від 1 грн, а мегабайт інтернет-трафіку — від 0,4 грн. «Ми бачимо, що потреби корпоративного сегмента змінюються й адаптуються до глобальних трендів: завжди залишатися на зв’язку, відчувати себе за кордоном комфортно та забезпечувати безперервність ведення бізнесу, — говорить Євген Кражан. — І я радий, що ми можемо запропонувати нашим корпоративним клієнтам відповідні рішення».

   Нагадаємо, нещодавно національний телеком-оператор представив нові тарифи для корпоративних клієнтів. У лінійці з’явилося сім тарифних планів. Чотири для співробітників — від 3G Бізнес 60 до 3G Бізнес 300, і три для керівників — 3G Business VIP, 3G Business VIP Еxtra, 3G Business VIP Рremium. В останні також включені безкоштовні пакети трафіку в роумінгу — 100, 200 і 500 МБ.