м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Гуру інформаційних систем Жозе Естевес виступив на Kyivstar Business Hub

   21.04.2016

   Професор IE Business School прочитав лекцію про те, як управляти digital-трансформацією та які навички ефективного управління повинні розвивати бізнес-лідери.

   Освітній проект Kyivstar Business Hub продовжився лекцією професора IE Business School Жозе Естевеса на тему Driving Digital Transformation: New Skills for business Leaders.

   Захід відкрив Петро Чернишов, президент Київстар. Він розповів про те, що сьогодні, в епоху digital-трансформації, у компаній є тільки два шляхи: впроваджувати інновації і змінюватися або програти в конкурентній боротьбі. Київстар обрав перший шлях і вже реалізував інноваційний для українського ринку проект — Kyivstar Big Data School.

   Жозе Естевес — запрошений Київстар лектор — спеціалізується на інформаційних системах. Але не на технологічній частині, а на «людському фактору». Вже не перший рік він читає лекції в IE Business School і консультує компанії по всьому світу щодо того, як управляти змінами, впроваджувати digital-трансформацію і формувати нову, більш ефективну структуру. Ось кілька цікавих фактів з його виступу:

   — Digital-трансформація в компанії — це не зміна каналів, а цілковита модифікація процесів, глобальна перебудова. Щоб досягти успіху, вам доведеться змінити точку зору на свій бізнес і переглянути ситуацію в компанії від початку до кінця: від продуктів і сервісів до взаємодії з клієнтами.

   — У 74% компаній є digital-стратегія, але тільки 15% СЕО вірять, що у них достатньо компетентних людей, здатних впровадити зміни. Якщо у вашій компанії співробітники не вірять в інновації, ніякої трансформації не буде. Знаходьте підтримку!

   — Чим більша корпорація, тим більш вона вразлива. Адже навіть крихітна зміна процесу вимагає багатоступеневих погоджень і зачіпає багато людей.

   — Не бійтеся кинути виклик своєму оточення. 12 років тому Марка Цукерберга теж критикували. Не бійтеся супротивників, вони тільки підтверджують, що ви на правильному шляху.

   Після лекції до Жозе Естевеса приєдналися Надія Васильєва («Майкрософт Україна»), Павло Педенко (ovva.tv), Віталій Султан і Андрій Міліневський (Київстар), які взяли участь у панельній дискусії. Модерував Андрій Міліневський, директор з діджитал трансформації Київстар.

   Про що говорили експерти?

   «Усі бізнес-лідери та компанії повинні пройти digital-трансформацію не тільки, щоб продемонструвати кращі результати сьогодні, а й щоб забезпечити зростання завтра. У Microsoft ми завжди були зосереджені на розвитку інструментів, які стимулюють людей робити більше: на роботі, вдома і в дорозі. Наші технології націлені на підвищення продуктивності та усвідомлення реального потенціалу людей у сучасному мобільному та хмарному суспільстві», — впевнена Надія Васильєва, СЕО «Майкрософт Україна».

   «Ми спостерігаємо дуже цікавий процес, коли деякі компанії впроваджують абсолютно новий підхід до бізнесу, змінюючи не тільки себе, а й цілі індустрії. Яскравий приклад Ілон Маск з його Tesla і SpaceX. Для таких дій потрібна справжня сміливість», — говорить Віталій Султан, керівник цифрових каналів Київстар.

   «Відповіді без цифр — це просто думка. Збирайте якомога більше даних і знаходьте нові питання і відповіді», пояснює Жозе Естевес.

   «Digital-трансформація це не тоді, коли ваша компанія зробила офіс у стилі „лофт“, а бухгалтерії видали нові MacBook. Справжні зміни відбуваються, коли вся ваша бізнес-модель починає адаптуватися до цифрового середовища. Буде складно і болісно, тому не забудьте заручитися підтримкою топ-менеджменту. Без неї навіть найочевидніші ініціативи будуть знищені у зародку», — радить Павло Педенко, СЕО ovva.tv.