м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Helsi.me та Київстар об’єднали зусилля у боротьбі проти коронавірусу

   08.09.2021

   Найбільша медична інформаційна система Helsi.me, та найбільший телеком оператор України Київстар об'єднали зусилля у боротьбі проти коронавірусу та продовжать інформувати населення щодо важливості профілактики розповсюдження захворювання.

   Зокрема, протягом червня-серпня 2021 р. майже 6.5 мільйонів абонентів Київстар у 9 містах України були проінформовані за допомогою SMS-повідомлень про можливість щеплення проти COVID-19. Крім того, усі абоненти Київстар отримали можливість користуватись мобільним додатком і вебсайтом медичного сервісу Helsi.me без оплати мобільного дата-трафіку. Так додаток Helsi вже завантажило понад 1,2 мільйона користувачів, а за допомогою вебсайту helsi.me щомісяця до лікарів записується понад 600 тисяч людей. Нагадаємо, що завдяки інформаційній системі Helsi.me клієнти можуть записуватись на прийом до понад 1300 державних та приватних клінік, реєструватися на вакцинацію до центрів масової вакцинації та поліклінік у 263 пунктах по всій країни, зберігати свої медичні дані, в тому числі дані про проведену вакцинацію.

   «Ми дуже раді, що у Helsi.me з'явився такий важливий стратегічний партнер, який розділяє наші цілі та цінності», — коментує Євген Донець, СЕО медичної інформаційної системи helsi.me. – Велика інформаційна кампанія щодо важливості щеплення від COVID-19 — це лише початок. У нас багато планів, якими будуть задоволені користувачі Helsi.me та абоненти Київстар. Зокрема, ми активно працюємо над можливістю онлайн консультацій. Це надзвичайно корисна і зручна функція, адже завдяки їй якісні медичні послуги стають більш доступними».

   «Мобільний зв’язок дає нові можливості для інформування населення про профілактику захворювань. Так, протягом літа за допомогою інструментів Big Data ми робили таргетовані SMS-розсилки в містах, де проводилося планове щеплення проти Covid-19. В SMS ми надаємо посилання на мобільний додаток та сторінку запису на вакцинацію, де можна обрати місто, дату і зручний час для отримання щеплення. Кампанія з вакцинації триває, тож ми плануємо продовжувати інформувати абонентів про можливість онлайн-запису у будь-який зручний пункт, де можна зробити щеплення», — коментує Денис Мельников, начальник департаменту мультимедіа та ОТТ послуг Київстар.

   «Як користувачка сервісу, я рада можливості об’єднати наші знання та зусилля для подальшого розвитку та масштабування цифрових сервісів в сфері охорони здоров’я», — додає Тетяна Лукинюк, директор з розвитку бізнесу на масовому ринку Київстар.

   Нагадаємо, що у червні 2021 року Київстар та компанія Хелсі ЮА підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого планують розвивати інноваційні напрямки у сфері цифрових медичних сервісів, а також інформувати населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України. Крім цього, компанія підтримала створення тимчасового центру вакцинації на території ВДНГ у Києві під час проведення Atlas Weekend, де майже дві тисячі людей отримали щеплення за 7 днів фестивалю.

   Мобільний додаток Helsi доступний для завантаження на Play Market https://bit.ly/3fNe5gW та App Store https://apple.co/2JgAcjU.

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 88,75% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Хелсі:

   Helsi.me — це сервіс запису на медичні послуги і безпечного зберігання медичних даних. Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Через сайт і додаток Helsi.me щомісяця записуються на прийом понад 2,5 млн пацієнтів. Системою користуються понад 1300 установ охорони здоров’я і 49 000 лікарів по всій Україні. Додаткова інформація: https://helsi.me/