Новини і акції

HRD Київстар Оксана Олійник стане учасницею XIV щорічного форуму HR-Директорів

12.10.2020

16 жовтня 2020 року в Києві пройде XIV щорічний форум HR-Директорів. Учасницею панельної дискусії «Ціннісна пропозиція співробітникам (EVP), як основа для персонального підходу до кожного. Співробітники та кандидати – як внутрішні клієнти компанії» стане директор з управління персоналом і розвитку організації Київстар Оксана Олійник.

Форум HR-Директорів – майданчик, на якому зберуться HR-директори і топ-менеджери бізнесу з України, щоб поділитися досвідом в одному з найзначніших чинників сталого розвитку компаній – людському капіталі.

«Карантинна криза дала можливість повторити бізнесу два важливих уроки: перший – незалежно від розміру та успішності компанії необхідно мати систему, яка при надзвичайних ситуаціях забезпечить безперервність функціонування. Другий – готовими до кардинальних змін повинні бути готові як бізнес, так і співробітники. Як компанії, яка за лічені дні змінила модель управління, зберігши при цьому ефективність процесів, і як кращому роботодавцеві (за версією рейтингу Delo.ua) Київстар є чим поділитися з колегами. Але для нас також важливий досвід інших, можливість отримати нові знання та ознайомитися з реальними кейсами ринку», – коментує Оксана Олійник.

Це буде 14-ий захід для спільноти HR-фахівців, створений для того, щоб проаналізувати вже реалізовані кейси в управлінні персоналом і обговорити подальші кроки для наростаючих потреб бізнесу в Україні.

В рамках форуму будуть розглянуті питання:

  • Корпоративна культура як фактор привабливості компанії.
  • Лідерство.
  • Мотивація співробітників як інструмент утримання та розвитку.
  • Навчання і розвиток.
  • Основні тренди в управлінні людськими ресурсами в Україні.
  • Оцінка співробітників.
  • Підходи в розвитку талантів для формування стратегічного конкурентної переваги.
  • Синергія розвитку бізнесу і HR-структури.

 

Основний принцип побудови програми – «мінімум теорії, максимум практики».

Форум дасть можливість учасникам отримати корисну інформацію, обмінятися досвідом, отримати практичні рішення в області HR.