м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «І все буде добре»: підсумки благодійного великоднього концерту гурту «Океан Ельзи»

   26.04.2022

   24 квітня, у великодню неділю, на більшості телеканалів і платформ України та в міжнародних медіа відбулася телевізійна трансляція благодійного концерту гурту «Океан Ельзи» «І все буде добре». Завдяки концерту, станом на ранок 26 квітня, вже зібрано 8 257 620 грн, збір коштів все ще триває.

   Зокрема, 500 000 гривень для допомоги дітям перерахував Київстар, який виступив одним зі співорганізаторів концерту.

   Благодійний збір досі триває, пожертвувати кошти можна на спеціальному сайті. Також зробити донат можна через SMS, надіславши повідомлення з будь-яким текстом на номер 88000 і з мобільного рахунку буде відправлено 20 грн (для абонентів передплаченого звʼязку Київстар, Vodafone та lifecell). Усі зібрані кошти будуть перераховані благодійному фонду «Твоя опора» для допомоги дітям, що постраждали від війни росії проти України.

   «Коли тобі важко», «Не твоя війна», «Еверест», «Не йди», «Майже весна» — ці та багато інших знакових пісень гурту звучали по-особливому та розчулили мільйони телеглядачів. У перервах між композиціями Святослав Вакарчук, лідер гурту ОЕ, розповідав власні історії про війну та закликав людей обʼєднуватися навколо допомоги діткам, що постраждали внаслідок війни. Це й стало головною метою концерту.

   Неймовірно емоційним видався дует з 3-річним Буша Леонардом — хлопчиком, що став зіркою інтернету, виконавши знамениту стрілецьку пісню «Ой, у лузі червона калина». Так, спеціально для концерту Лео записав куплет пісні «Не твоя війна», яку продовжили ОЕ зі сцени.

   Весь концерт можна подивитися за цим посиланням.

   Нагадаємо, ідейними натхненниками благодійного концерту стали Святослав Вакарчук з гуртом «Океан Ельзи», компанії 1+1 media та Київстар. Захід реалізується 1+1 media за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства закордонних справ, Київської міської державної адміністрації.

    

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що обслуговує 26,2млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території з 90% населення. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24 роки працює в Україні, і є № 1 платником податків у галузі зв’язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua