м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Інноваційні освітні проекти отримали грант у 1,5 мільйона гривень

   19.06.2018

   Завершився конкурс освітніх проектів від Київстар у рамках міжнародної ініціативи Make Your Mark. 22 розробки від талановитих учителів середньоосвітніх шкіл 9 областей України були реалізовані завдяки гранту на загальну суму 1,5 млн грн.

   Минулого року президент Київстар Петро Чернишов запросив талановитих та небайдужих до своєї справи вчителів взяти участь у конкурсі та отримати грант на реалізацію свого освітнього проекту в галузі точних наук. Понад 100 вчителів із 45 населених пунктів 19 областей України представили на конкурс унікальні ідеї, які не передбачені шкільною програмою та які не фінансує держава – це були основні критерії відбору.

   «Найкращі інвестиції – в освіту, бо вони точно окупляться. Київстар постійно підтримує талановитих школярів та студентів, а також учителів-інноваторів, які прагнуть підвищити якість навчання та зробити його сучасним. Освічені люди стимулюють розвиток України», - вважає Петро Чернишовпрезидент Київстар.

   Список переможців тут.

   Нагадаємо, Make Your Mark - загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар», що діє в рамках однойменної глобальної програми міжнародної групи компаній VEON з 2015 року. Проект спрямований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах - природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, а також в інженерії, робототехніці та математиці.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G і 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.
   Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам. Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.