м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Інтернет-пакет «День Онлайн»: більше мобільності, свободи і спілкування

   08.07.2016

   З 8 липня 2016 року контрактні абоненти та абоненти передплаченого зв’язку Київстар можуть підключити новий вигідний інтернет-пакет «День Онлайн», за умовами якого надається 1 000 Мб в день всього за 15 грн.

   За даними Київстар, в середньому абоненти використовують близько 80 ТБ мобільного трафіку на добу. При цьому, частка 3G-трафіку в добовому трафіку становить 58%, а найбільш використовуваним пристроєм як і раніше залишається смартфон. Так, середньодобовий 3G трафік користувачів смартфонів в 23 рази вище середньодобового трафіку користувачів планшетів.

   «Використання мобільного трафіку нашими абонентами зростає щодня. Паралельно з ростом трафіку зростає і проникнення мобільного інтернету. Ми очікуємо, що наша нова пропозиція буде затребувана в усіх ситуаціях, коли терміново потрібен доступ в інтернет, але немає поблизу Wi-Fi. Обсяг трафіку, включеного в пакет „День Онлайн“, дозволить і роздати інтернет друзям в кафе, і завантажити важливий файл у відрядженні, перевірити пошту або подивитися смішні ролики на дачі, або завантажити на планшет мультфільм для дитини на пляжі під час відпустки, — зазначає Павло Даніман, начальник департаменту ціннісної пропозиції Київстар».

   Для замовлення пакету необхідно набрати *263*1#, зателефонувати на номер 466, або скористатися системою «Мій Київстар».

   Деталі пропозиції на сторінці: www.kyivstar.ua/dayonline