close
Обрати: регіон район

Новини та акцiї

Інтернет-пакет «Нічний» від Київстар — ночі стають цікавішими

23.06.2016

З 22 червня 2016 року Київстар запускає нову захоплюючу пропозицію для фанатів якісного 3G. Контрактні абоненти та абоненти передплаченого зв’язку можуть підключити супер вигідний інтернет-пакет «Нічний» за акційною ціною 10 грн* та отримати 10 000 МБ трафіку на місяць.

За даними Київстар, майже півмільйона абонентів використовують 3G мобільний інтернет в нічний час. За одну ніч користувачі мобільного інтернету викачують в середньому 9,8 ТБ, що становить 15% добового обсягу інтернет-трафіку в мережі Київстар. При цьому, більше половини даного обсягу споживають найбільш активні 3G-абоненти.

«Наші абоненти все активніше користуються мобільним інтернетом. Так, за останній рік споживання мобільного трафіку зросло майже на 60%. Ми заохочуємо наших клієнтів користуватися якісним 3G ще більше і для цього розробили цілий ряд спеціальних пропозицій, серед яких інтернет-пакет „Нічний“, — зазначає Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар. — Окрім вигідної ціни і великого обсягу трафіку, включеного в пакет, додаткова перевага пропозиції — більш висока швидкість мобільного інтернету в нічний час у зв’язку зі зниженням навантаження на мережу. Ми віримо, що нова пропозиція буде не тільки позитивно сприйнята нашими існуючими клієнтами, а й приверне нових шанувальників 3G від Київстар».

Отримані мегабайти можна використовувати в період з 00:00 до 08:00. Для підключення інтернет-пакету «Нічний» необхідно набрати *266*1# або подзвонити за номером 477*266. Акційний інтернет-пакет буде актуальний як для активних користувачів мобільного інтернету, так і початківців, які хочуть отримати максимально вигідні умови для користування послугою.

Акційна ціна 10 грн/міс діятиме до 30 вересня 2016 року. З 01 жовтня вартість пакету становитиме 30 грн/міс.

* Тариф вказано з урахуванням всіх податків.

Деталі акції за посиланням

Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}