м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Івано-Франківськ, Херсон, Миколаїв – тепер з 4G від Київстар

   31.07.2018

   Мобільний інтернет четвертого покоління доступний в 1770 населених пунктах України.

   30 липня Київстар підключив до високошвидкісного мобільного інтернету за технологією LTE ще 183 населених пункти у 8 областях України. Так, послуги 4G стали доступні абонентам у містах Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Жмеринка, Нетішин, Шепетівка, Ясені, Славське, Поляница.

   Високошвидкісний інтернет по технології LTE запущено на частотах діапазону 1800 МГц. Це дозволяє охопити новою послугою одразу велику кількість населених пунктів. Так, у Херсонській області територія покриття мережі 4G збільшилась на 37 населених пунктів, у Івано-Франківській — на 35, у Хмельницькій та Миколаївській – до мережі 4G додалось по 28 населених пунктів у Винницькій – 26, Львівській — 16, Рівненській — 10, Закарпатській — 3. На сьогодні доступ до високошвидкісного інтернету за технологією LTE вже отримали абоненти у 1770 населених пунктах України, із загальною кількістю населення понад 13 млн людей.

   Доступ до послуг за новою технологією надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик — для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити на USIM можна безкоштовно у всіх фірмових магазинах Київстар або самостійно — деталі за посиланням. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням.

   На сьогодні кількість абонентів Київстар, які скористались послугами 4G, перевищила 1,5 млн.

   Найближчим часом компанія планує збільшити територію дії мережі 4G у Чернівецькій, Волинській, Закарпатській областях.