Новини і акції

Зміни в переліку каналів послуги «Домашнє ТБ» для пакетів «Оптимальний» та «Преміальний HD»

27.04.2017

З 1 травня 2017 року до переліку каналів в пакетах "Оптимальний" і "Преміальний HD" додаються чотири нових пізнавальних канали:

  • Епоха (№203) - цілодобовий документальний телеканал про осіб, події, винаходи та відкриття, що залишили вагомиий слід в історіі людства.

 

  • Терра (№237) - ми могли б досліджувати планету за планетою, відкривати все нові і нові світи і тримати зірки в долонях. Але вирішили брати від життя по максимуму! Тут, вдома, на Землі! Йти туди, де горизонт ніколи не закінчується, де кожна нова вершина - це привід підкорити ще більше вершин. Бігти, стрибати, плавати, сміятися, радіти дощу. Бути вільним як птах і летіти назустріч мріям! Ми вирішили обійти всю Землю і розповісти про кожен її сантиметр. Про її загадки і найпрекрасніші місця, про те що знає кожен і про те, що приховано від людських очей.

 

  • Фауна (№236) - це перший український телеканал про тваринний світ, який існує на нашій планеті. Телеканал представляє все розмаїття життя. Загадкові і відомі, жахливі або милі - все це частина нашого світу, який з давніх часів зберігає богиня Фауна.

 

  • Наука (№238) - науково-популярний пізнавальний канал про досягнення науки. Канал присвячений унікальним розробкам, новим технологіям майбутнього і сьогодення, науковим відкриттям та інноваціям. Завдання каналу - легко і доступно розповісти глядачам про світ наукових відкриттів, винаходів, досягнення і нові технології.

 

Також з пакету програм «Преміальний HD» найближчим часом буде виключено телеканал «Трофей HD» (№ 339), а замість цього буде включено канал XSport HD (№ 333).

XSport HD - український спортивний телеканал для аудиторії з активною життєвою позицією. Поряд з класичними видами спорту - хокеєм, боксом, єдиноборствами, легкою атлетикою, тенісом, плаванням, гандболом, канал пропонує своїм глядачам програми про екстремальні види спорту, спортивну риболовлю, трансляцію змагань зі спідвею, снукеру, покеру, а також пізнавальні і гумористичні програми, пов'язані зі спортом.

Бажаємо приємного перегляду.