close
Обрати: регіон район

Новини та акцiї

Зміни в переліку каналів послуги «Домашнє ТБ» : канали Trace Sport Stars, Trace Sport Stars HD, Trace Urban, Trace Urban HD, Vintage TV, XSportHD, ZIK HD та Food Network

17.03.2017

Телеканали Trace Sport Stars (№307), Trace Sport Stars HD (№338), Trace Urban (№406), Trace Urban HD (№405) та Vintage TV (№410) – не внесені до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та національне законодавство.

У зв’язку з цим трансляція зазначених каналів вилучена з усіх пакетів програм послуги «Домашнє ТБ».

Натомість з 20 березня в пакети програм «Оптимальний» та «Преміальний HD» додається телеканал Food Network (№251). А в пакеті «Преміальний HD» найближчим часом також з’являться канали XSport HD (№326) та ZIK HD (№ 19).

Food Network – нетиповий розважальний кулінарний канал, який пропонує новий підхід до передач про їжу, роблячи акцент на найсміливіших і розважальних проектах в цьому жанрі. В ефірі каналу програми, які отримали безліч нагород на різних тематичних конкурсах, біографії шеф-кухарів і ведучих, рецепти страв і багато іншого.

XSport HD – український спортивний телеканал, який пропонує глядачам унікальний інформаційно-аналітичний контент, прямі трансляції вітчизняних спортивних змагань, програми з екстремальних видів спорту та пізнавально-розважальні програми в HD-якості.

ZIK HD – телеканал завжди йде в ногу з часом і постійно вдосконалюється, прагнучи давати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми. Головні події, документальні фільми, публіцистичні передачі, журналістські розслідування в HD-якості.

Приємного перегляду!

Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}