Новини і акції

Київстар надає безлімітний інтернет для онлайн-освіти

08.08.2017

Національний телеком-оператор Київстар розвиває проект «Знання без меж» та надає своїм абонентам нетарифікований доступ до додатку Prometheus – платформи відкритих онлайн-курсів, що пропонує безкоштовну добірку освітніх програм від кращих українських та іноземних викладачів.

«Знання без меж» – соціальний проект Київстар, що має на меті зробити знання доступними для кожної людини. Проект вже об’єднує додаток Wikipedia, зручні цифрові бібліотеки MyBook та Smart Kyivstar, якими щомісяця користуються в середньому 3,5 млн абонентів мобільного оператора. Для них доступ до цих ресурсів через офіційні мобільні додатки не тарифікується.

«Київстар постійно інвестує в різні освітні програми для школярів і студентів. Нещодавно ми виділили понад 1,5 млн грн вчителям, а тепер - зробили безкоштовний доступ до Prometheus, щоб кожен з наших клієнтів мав доступ до кращих університетів України», – коментує Петро Чернишов, президент Київстар.

Зараз Prometheus пропонує своїм користувачам 3500 відеолекцій відомих українських та міжнародних університетів та компаній: КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії, КПІ, аудиторсько-консалтингової компанії EY, Microsoft України. Є курси Гарвардського університету, Стенфорду та університету Квінсленда, дубльовані українською мовою.

«Зараз на платформі зареєстровано вже 400 000 слухачів, яким ми пропонуємо 70 курсів від провідних українських університетів та компаній. Співробітництво з Київстар стане важливим кроком для досягнення нашої головної мети - надати безкоштовний доступ до найкращої освіти кожному українцю», – розповів співзасновник проекту Іван Примаченко.

Офіційний додаток Prometheus доступний для мобільних пристроїв на платформах Android и iOS.