м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Кількість М2М-карт в мережі Київстар збільшилась до 1,5 мільйонів

   15.03.2019

   Попит на M2M (Machine-to-Machine) підключення з боку бізнес-клієнтів Київстар стабільно зростає. Так, в 2016 році в мережі Київстар нараховувався 1 млн карт для міжмашинного спілкування, в 3 кварталі 2018 року - 1,4 млн, а в лютому 2019 року кількість карт досягло вже 1,5 млн.

    «За технологіями, які автоматизують бізнес-процеси і тим самим полегшують працю людини, велике майбутнє, а для Київстару участь в  технологічному розвитку – частина бизнес-стратегії. - коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.- Сьогодні за допомогою M2M-sim-карт можна віддалено контролювати переміщення техніки і обсяги використання палива, отримувати дані з різних датчиків та моніторити показники лічильників. Додатковий плюс, який дає клієнтам Київстар, - користування універсальною платформою для керування М2М, яка дозволяє користувачам самостійно налаштовувати правила роботи з наявними картами».

   Які галузі використовують підключення М2М?

   90% підключень - це В2В-клієнти, частина з яких використовує М2М для автоматизації та контролю свого бізнесу. Наприклад, в POS-терміналах або електричних лічильниках. Інша частина клієнтів на основі М2М-підключень створюють свої продукти: автомобільні та домашні сигналізації, системи пожежної безпеки; в агросекторі - датчики визначення температурного режиму і вологості ґрунту та інше.

   Активно зростає попит на М2М серед приватних користувачів. Як правило, люди підключають М2М сім-карти для охорони своєї нерухомості в системах Smart Home, для роботи датчиків і трекерів, навігаторів та сигналізації.

   Топ 5 галузей серед користувачів М2М - технологіями в мережі Київстар

   Уже кілька років найбільшим попитом на М2М-підключення серед бізнес-клієнтів Київстар користуються охоронна і фінансова галузі. Подвоїлася кількість М2М-карт у підприємств, що надають різні сервіси та послуги населенню, наприклад, системи стеження за автотранспортом комунальних господарств і датчики зчитування показників з лічильників тепла, води і електрики. Рітейл та енергетика ділять між собою четверте і п'яте місця.

   Щодо питань співробітництва та партнерства звертайтесь на m2m@kyivstar.net.

   М2М – це технологія, за допомогою якої різні датчики та обладнання обмінюються даними. Це дозволяє автоматизувати більшість технологічних та бізнес-процесів, тим самим скоротити витрати.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.