м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Кількість М2М-карт в мережі Київстар зросла до 1,4 мільйона

   03.09.2018

   Абоненти Київстар все частіше звертаються до технологій «machine-to-machine». Із серпня 2017 року кількість M2M SIM-карт в мережі телеком-оператора збільшилася на 23%, до 1,4 млн. Серед лідерів підключень – сфери охорони, фінансів, торгівлі, енергетики, а також аграрний сектор.

   92% підключень – це корпоративні клієнти: технологія розроблялася саме для автоматизації бізнес-процесів. Проте, за рік кількість М2М-підключень серед приватних осіб зросла на 78%. Одним з чинників зростання є розвиток напрямку Інтернету речей (IoT) в Київстар.

   «Наші клієнти все частіше використовують смарт-пристрої зі встановленими М2М SIM-картами, коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. І Київстар входить в такі проекти великим мережевим гравцем, який не тільки працює з безліччю всіляких датчиків, а й може забезпечити їх надійну роботу шляхом створення екосистеми для об'єднань М2М-карт і сенсорів».

   М2М-карти використовуються для автоматичної передачі даних із одного пристрою на інший. Як це працює: SIM-карти встановлюються в спеціальні датчики, обладнані пристроями зв'язку стандарту GSM / GPRS. Ці датчики формують звіти і передають їх в базу даних абонента або через спеціальний додаток на смартфон.

   Найбільша частка М2М SIM-карт Київстар – 37%, застосовується для систем охорони будинків, офісів, автомобілів та іншого майна. Також технологія використовується для забезпечення особистої безпеки, як, наприклад, дитячі smart-годинник KidWatch з функцією GPS-трекера і мобільного телефону. Гаджет «розповість» батькам, де їхні діти, допоможе відстежувати історію їх переміщень. За допомогою «тривожної кнопки», яка є на годиннику, відправляється сигнал SOS на три заздалегідь зазначених номера. Також батьки отримують повідомлення при знятті пристрою з руки дитини.

   Нові можливості для розвитку напрямків M2M і IoT з’явились із впровадженням 4G. Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600 + 1800МГц – до 700 Мбіт/с. Якісне покриття четвертого покоління сприяє зростанню обсягу трафіку (у другому кварталі 2018 року кількість користувачів мобільного інтернету Київстар зросла на 21% у порівнянні з таким же періодом 2017 року). Для М2М зв'язок четвертого покоління означає оперативність передачі звітів і можливість роботи з великими обсягами даних. М2М-абонентам, які працюють з великими обсягами даних, варто поміняти карту на USIM і використовувати 4G-телефон. Чи підтримують смартфон і карта зв'язок четвертого покоління, можна перевірити за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для смартфона; *245*4# виклик – для SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM можна безкоштовно у всіх фірмових магазинах Київстар.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.