м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Кіноманія з Galaxy: 6 місяців Київстар ТБ при купівлі смартфона чи планшета

   21.09.2021

   З 14 вересня до 31 жовтня Київстар разом із Samsung проводить спільну промо-акцію Кіноманія з Galaxy. Кожен, хто придбає акційні моделі смартфонів або планшетів Samsung, отримає доступ до платформи Київстар ТБ — спеціальний ТВ пакет на 6 місяців. А це 45 власних телеканалів та понад 20 000 фільмів та серіалів.

   У промо можуть взяти участь абоненти всіх мобільних операторів. Після завершення 6 місяців доступу абонентам Київстар буде автоматично підключено тариф Сімейний вартістю 150 грн/міс. У абонентів інших мобільних операторів після завершенні періоду промо-доступу послуга автоматично відключиться, проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку.

   Детальна інформація про умови або зміни умов пропозиції, перелік магазинів, акційних смартфонів — у продавців магазинів-партнерів, за посиланням або за номером 0 800 300 466 (безкоштовно з номерів усіх телеком-операторів України).

   Київстар ТБ — спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв — зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. Станом на вересень 2021 року платформа налічувала близько 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 80 тис. годин.