м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Команда Київстар отримала золото на премії Effie Awards Ukraine 2018

   13.12.2018

   12-го грудня Київстар отримав золоту нагороду Effie Awards Ukraine 2018 за кращу маркетингову комунікацію «Роумінг «Туземці», а також був відзначений рейтингом Best Marketing Teams як найсильніша команда в маркетингу.

   Цього року конкурсні роботи оцінювала команда журі зі 170 експертів рекламного-комунікаційного ринку, серед яких провідні маркетинг-фахівці компаній рекламодавців, топ-менеджери комунікаційних агенцій, медіа-експерти, представники дослідницьких агенцій та консультанти України. Всі конкурсні роботи пройшли відбір у три етапи суддівства. У фінал потрапило тільки 1/3 поданих заявок, з них 11 отримали золоті нагороди, 18 срібні та 23 бронзові.

   Ознайомитися з повним списком переможців Effie Awards Ukraine 2018 можна за посиланням.

   «Ми неймовірно щасливі отримати цю нагороду. Effie Awards - це не просто приємний пункт в нашому портфоліо. Це визнання ефективності нашої комунікаційної платформи і маркетингової стратегії. Результат підтверджений, в першу чергу, в цифрах. За останній рік користування інтернет-трафіком закордоном зросло на 258%, а кількість абонентів, які почали користуватися роумінгом збільшилася на 63%. Українці нарешті перестали боятися цього страшного слова «роумінг», - розповів Юрій Чорненький, начальник департаменту маркетингових комунікацій. - Ми підібрали правильні повідомлення і зробили унікальну пропозицію для наших абонентів. Тому, в роумінгу 53% українців обирають саме Київстар».

   Переглянути переможний ролик можна за посиланням.

   Також, шостий рік поспіль Всеукраїнська рекламна коаліція та дослідницька компанія Factum Group називають імена кращих маркетинг-команд України. У рейтинг Best Marketing Teams потрапила і команда Київстар.

   «Маркетинг команда Київстару - це великий, злагоджений механізм, який допомагає компанії з року в рік залишатися лідером ринку та брати нові вершини. І нагорода Best Marketing Teams - це висока оцінка нашого професіоналізму. Ми потрапляємо в цей рейтинг в четвертий раз! Чотири роки маркетинг експерти підтверджували ефективність нашої команди. Це перемога для всіх нас, як для бізнесу, маркетологів, так і просто амбасадорів своєї компанії», - поділився враженнями маркетинг директор Київстар, Павло Даніман.

   Результати рейтингу Best Marketing Teams