м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Компанія «Київстар» посилила мережу перед фіналом «Ліги чемпіонів»

   17.05.2018

   Абоненти Київстар зможуть стежити за фіналом «Ліги Чемпіонів» не тільки на стадіоні, але і в будь-якій точці країни. Для цього компанія підготувала мережу і запустила додаток «Київстар Футбол».

   Щоб забезпечити якісний 3G та 4G-зв'язок на НСК «Олімпійський», у фан-зонах і прес-зонах, розгорнута активна розподілена антенна система (ADAS). Також технічні фахівці Київстар підсилюють мережу у центрі столиці, на площах, прилеглих до головної спортивної арени Києва – Троїцької та Спортивній, на вулиці Хрещатик, і в парку ім. Шевченко, де будуть обладнані фан-зони для любителів футболу. Тут компанія встановить пересувні 3G та 4G (LTE) базові станції підвищеної пропускної здатності. Для того, щоб гості столиці могли комфортно користуватися 4G від Київстар відразу ж після прибуття в Київ, на території аеропорту «Бориспіль» будується додаткова базова станція 4G.

   Абоненти Київстар, які не купили квитки на матч в Києві, або не мають доступ до ТБ, можуть скористатися додатком «Київстар Футбол». У додатку можна дивитися кращі матчі де б ви не знаходилися відразу на 5 девайсах без тарифікації мобільного інтернету. Завантажити додаток на смартфон можна в Play Market і App Store.

    

   Довідка про компанію

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54,4 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.