м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Корпоративні клієнти Київстар за останній рік збільшили споживання трафіку в роумінгу в 4 рази

   23.05.2016
   Бізнес-клієнти лідера телекомунікаційного ринку – Київстар – стали більш активно використовувати дата-трафік у роумінгу. Так споживання в квітні 2016 року збільшилося в 4 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2015 го.

   Представники української бізнес-спільноти, які обрали для зв'язку й ефективної роботи найбільшого в країні оператора Київстар, досить активно використовують усі послуги та рішення від лідера ринку. Одним з найпопулярніших сервісів є мобільний інтернет. «Після того, як ми отримали ліцензію і забезпечили клієнтів зв'язком нового покоління, 3G швидко став звичною та зручною складовою повсякденного життя абонентів, – говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – І ми спостерігаємо постійне збільшення обсягів використання дата-трафіку».

   Завдяки новим тарифам лідера телеком-ринку у корпоративних клієнтів є можливість вибрати пакети, в яких надається від 1000 Мб до 30 000 Мб. Цього вистачає для вирішення різноманітних бізнес-задач. Крім того, для цілої низки сервісів – популярні месенджери, сервіси аудіо- та відеострімінгу – трафік не тарифікується.

   Тепер корпоративні клієнти використовують мобільний інтернет не тільки в Україні, а й за кордоном. «Споживання дата-трафіку в роумінгу збільшилося в 4 рази у квітні 2016-го рік до року. Якщо порівнювати споживання мобільного інтернету з квітнем 2014-го, то зростання ще більш вражаюче – 14 разів» , – розповідає Євген Кражан. Найбільш активно дата-трафік використовується бізнес-клієнтами Київстар у Німеччині, Італії, Польщі, Росії та Іспанії.

   Лідер телеком-ринку забезпечив абонентів особливими умовами використання сервісів за кордоном, оновивши послугу «Вільний роумінг для бізнесу». Тепер у 37 країнах другої зони можна використовувати в п'ять разів більше даних за ту ж ціну – 60 грн. Причому бізнес-клієнти платять тільки за те, що використовують – тарифікація пакетів SMS, інтернет-трафіку і телефонних розмов буде здійснюватися тільки після відправки повідомлення, дзвінка або виходу в мережу.