м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Кияни взяли участь у святковому флешмобі від Київстар

   17.01.2019

   В Щедрий вечір компанія Київстар подарувала киянам та гостям столиці зворушливий флешмоб.

   Захід пройшов на Зимовій Країні ВДНГ, де Київстар вже не перший рік виступає партнером. Напередодні святкування киянам запропонували згадати слова щедрівки, але не пояснили з якою саме метою. Секрет був розкритий наступного дня, коли посеред здивованих гостей парку почали з’являтись професійні хористи, які співали найвідомішу українську щедрівку «Щедрик». Відвідувачі миттю почали підспівувати, долучившись таким чином до флешмобу. В руках хористів були зірки, які згодом були подаровані гостям. А приємним нагадуванням про цей вечір, став ролик з цього флешмобу. Вийшло надзвичайно зворушливе та емоційне щедрування.

   Переглянути ролик можна за посиланням.

   Окрім флешмобу, Київстар встановив на ВДНГ яскраву фотозону та арт-інсталяцію, де можна зробити оригінальні фото на згадку про відвідування парку.

   Зимова Країна на ВДНГ триватиме до 10-го березня. Киян та гостей міста чекатиме ще багато сюрпризів.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.