м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київcтар включив 4G ще в 196 населених пунктах

   18.12.2018

   Телеком оператор підключив до 4G зв’язку нові населені пункти у Луганській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській областях.

   Мобільний інтернет нового покоління з’явився у містах Волочиськ, Сєверодонецьк, Надвірна, Новояворівськ, Золотоноша, Тячів, Іршава, Чонгар, Трускавець, Коростишів. Так, загальна кількість населених пунктів, де доступний зв’язок 4G від Київстар, збільшилась до 3606. Це територія, де мешкають майже 21 млн жителів України.

   Завдяки зв’язку 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету. Адже з технологією LTE середня швидкість передачі даних є вищою у 16 разів, а затримка в передачі інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості зображення, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі. Крім того, 4G мережа відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу і безлічі сучасних галузевих рішень, як от M2M/IoT, Smart Home, Smart City, e-Government, онлайн навчання та ін.

   Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, у тому числі тих, де трафік на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа Prometheus) не тарифікується. Абоненти можуть користуватись зв’язком 4G за своїми звичайними тарифами, без додаткової плати.

   Для усіх абонентів Київстар до 14 січня 2019 року діє акційна пропозиція, за якою в мережі 4G можна користуватись передачею даних необмежено – без списання мегабайтів.

   Абоненти Київстар можуть перевірити чи підтримує їх смартфон та SIM-карта зв’язок четвертого покоління з допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфонів; *245*4# – для перевірки SIM-карток. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів по вигідній ціні в своїх магазинах і на сайті.

   Більше деталей про 4G за посиланням.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними «Вісник. Рейтинг» компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже 59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад 37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.