м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київcтар включив 4G в Сумах

   27.09.2018

   Менше ніж за 3 місяці від початку впровадження нової технології в діапазоні 1800 МГц, телеком оператор збудував в Україні найбільшу мережу 4G-зв’язку, яка охоплює вже 3410 населених пунктів

   27 вересня Київстар підключив до 4G зв’язку місто Суми та ще 57 населених пунктів на території області, що забезпечило доступ до нових технологій для понад 300 тисяч осіб. Користуватись високошвидкісним інтернетом зможуть мешканці як обласного центру, так і невеликих селищ: Косівщина, Чернеччина, Токарі, Піщане, та ін. Послугу включено на частотах діапазону 1800 МГц.

   Київстар збудував найбільшу в Україні мережу високошвидкісного мобільного інтернету за технологією LTE: вона охоплює 3410 великих і малих населених пунктів, де проживає понад 20 млн осіб.

   Завдяки зв’язку 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету, адже з технологією LTE середня швидкість мобільної передачі даних вище в 16 разів, а затримка у передачі інформації (ping) менше у 2,5 рази в порівнянні з самими сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі. Крім того, 4G мережа відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу та багатьох сучасних галузевих рішень, як от M2M/IoT, Smart Home, Smart City, e-Government, онлайн навчання та інші.

   Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, у тому числі тих, де трафік на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа Prometheus та ін) не тарифікуються. Абоненти можуть користуватись зв’язком 4G за своїми звичними тарифними планами, без додаткової плати.

   Для використання 4G потрібно підготувати свій смартфон та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів:

    

   • *245*5# - для перевірки смартфона;
   • *245*4#- для перевірки SIM-карт.

    

   Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в своїх магазинах і на сайті.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.