м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київcтар включив зв’язок 4G ще в 302 населених пунктах

   07.03.2019

   Національний телеком оператор підключив до 4G зв’язку нові населені пункти у 8 областях України. Абоненти Київстар, що мешкають у цих населених пунктах і користуються  USIM-картками і смартфонами з 4G модулем, отримають бонусні 10 000 Мегабайтів. Скористатись бонусом абоненти зможуть протягом 30 днів.

   Одразу 302 населені пункти України отримали доступ до зв’язку 4G. Зокрема, на Волині це  Горохів, Маневичі, Любомль, Рожище. У Закарпатській області – Берегове, Вишково, Нересниця. В Івано-Франківській - Космач, Долина, Галич, Печеніжин, Косів, Рогатин, Богородчани, Снятин. У Львівській області – Борислав, Мостиська, Червоноград. На Рівненщині – Великі Межирічі, Дубно, Городець, Дубровиця, Осова, Козин, Корець. У Тернопільській області – Борщів, Бережани, Козова. В Хмельницькій – Летичів, Ярмолинці,  Полонне, Оринин. У Чернівецькій  - Вижниця, Хотин.

   Завдяки цьому ще 680  тисяч жителів України отримали можливість користуватись новими технологіями мобільного зв’язку. Наразі мережа 4G Київстар охоплює 4218 населених пунктів, де мешкають 22,8 млн людей, або 55% населення країни.

   Розвиток нових технологій мобільного зв’язку сприяє збільшенню використання послуг мобільного інтернету. Так, за 2018 рік використання мобільного дата-трафіку в мережі Київстар у порівнянні з 2017 збільшилось на 153%, до 2753 Мб на абонента.  До речі, у 2018 році Київстар інвестував у розвиток нових технологій зв’язку 3,1 млрд грн і сплатив за ліцензії на 4G частоти понад 4 млрд грн.

   Зв’язок 4G дає абонентам можливість отримувати нові переваги швидкісного мобільного інтернету. Адже з технологією LTE середня швидкість передачі даних є на порядок вищою, а затримка в передачі пакетів інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості зображення, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.

   Київстар є лідером за середньою швидкістю мобільного інтернету серед мобільних операторів України. Такі дані наводять у своєму дослідженні за 2018 рік експерти міжнародної компанії Ookla.

   Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, що пропонують вигідні умови для клієнтів мобільного інтернету. Зокрема, тарифи з необмеженим трафіком на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа  Prometheus).

   Щоб розпочати користування 4G необхідно, щоб смартфон та SIM-картка абонента підтримувала технологію LTE. Це можна перевірити з допомогою  USSD-кодів: *245*5# виклик - для перевірки смартфонів; *245*4# виклик - для перевірки SIM-карток. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів по вигідній ціні в своїх магазинах і на сайті.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.