м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар безоплатно надає бізнесу і державним організаціям сервіс електронного документообігу Star.Docs

   18.03.2022

   На підтримку українських компаній у складних умовах воєнного часу, коли уповільнюється, ускладнюється або зовсім унеможливлюється процес оформлення й обміну паперовими документами, Київстар надає бізнес-клієнтам можливість користування платформою електронного документообігу Star.Docs без оплати за сервіс*.

   Завдяки Star.Docs можна перенести внутрішній і зовнішній документообіг організації в цифровий формат, щоб швидко редагувати, коментувати, узгоджувати, обмінюватись та підписувати документи онлайн на будь-якому зручному пристрої – комп’ютері, планшеті чи навіть смартфоні. Усі робочі файли при цьому можуть зберігатися в зручних електронних реєстрах у хмарному сховищі, доступ до яких - 24/7.

   Star.Docs – це сервіс, створений Київстар у партнерстві з консорціумом Intecracy Deals. У розробці реалізовані заходи із захисту персональних даних, уся інформація зашифрована, а для гарантії від втрати даних система проводить регулярне резервне копіювання (бекап) інформації користувачів, що мінімізує ризики її втрати.

   Працюючи з електронними документами в Star.Docs, користувачі можуть заощаджувати час та відстежувати/контролювати в системі статус проходження документів: підписаний, вимагає узгодження, чекає підпису, ще не підписаний партнером. Доступна також опція підписання/узгодження групи документів за один раз – це дозволяє заощаджувати час на обробці однотипних документів. 

   Сервіс Star.Docs може бути корисним приватним підприємцям, представникам великого, малого і середнього бізнесу, а також державним структурам. Розпочати роботу з ним легко. Достатньо зареєструватися на платформі та мати для проведення операцій КЕП (кваліфікований електронний підпис). Для користування мобільним додатком Star.Docs на ОС Android чи iOS, необхідно завантажити його на смартфон чи планшет з Google Play Маркет або App Store.

   Отримати більше інформації щодо Star.Docs, а також інших сервісів, корисних для продовження роботи компаній в умовах воєнного часу, можна на офіційному сайті чи за номерами: 466 (безкоштовно для номерів Київстар), 0 800 300 466 (безкоштовно з інших номерів).

   *умови надання сервісу Star.Docs без оплат тимчасові та можуть бути змінені оператором у будь-який момент залежно від зміни ситуації, пов’язаної з воєнним станом тощо.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, якого обрали 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. 

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком-ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.